about-us

 بسم الله الرحمن الرحیم

Bismillahirrahmanirrahim

Tanıtma

İslamın ilk zuhur günlerinden peygamberler ,dini kaynakları ortaya çıktılar.Bu kaynaklar daha sonra islami bilginler ve araştırmacılar tarafından sunulmuştur.Şimdi kaynaklar iyice toplanıp ve” İslamic sources” sitede ,mevcuttur.

Hedeflers

Bu site orijinal ve islami kaynaklardan kurulmuştur.Sitenin bilgileri mükemmel ve kapsamlıdır.Bu sitede şia ve sünnı bilginleri kendi bilimsel düşüncelerini yargıçlıksız ve taassuptan uzak olan bir alanda ortaya çıkıp ve İslamı Birliğini vurgulamışlar.

 

Meziyyetler

Bu sitede kaynakların konusuna bir yeni ve kapsamlı görüşle bakılır.Bu yöntem Web alanında şimdiye kadar eşitsizdir.

Mükemmel kaynaklar bir arada toplanmış ve bölüm başlıkları iyice yönetilmiştir.

Bu kaynaklar metin ve File (eğe) kalıbındadır,Download   (yüklenme) yapılır,sitede kolayca okunabilir ve Print edilir. (basılır).

Bu sitede çeşitli konular konular vardır.Değişik yöneticilikle yönetilir.Tamamen ihtisaslıdır.Farklı dillerle olan muhatapların ilgi ve geleneklerine önem verir.

 

Bitirme

Nitekim ki her işin Allahın adıyla başlaması ve onun mujdelerine inanması yaraşırdır.Biz de Allaha dayanarak bu alanda adım attık.İnşaallah bu fikri ve bilimsel çalışmada bize yardım etsin.

TALAK SURESİ 3.Ayeti

Allaha dayanıp güvenene Allah kafidir.Allah buyruğunu elbette yerine getirir.Gerçekten Allah her şey için bir ölçü ,her iş için bir vade belirlemiştir.